Sleva 15 % na vybrané čalouněné postele jen do 30.6.2024.

Barová židle PAYSANE buk - výběr z odstínů - Odstíny moření: Rustikal


Cena
2 200 Kč

Výrobce

Kód produktu
STI-PAYSANE-BAROVA-RUSTIKAL

Hmotnost
7 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Buk
Buk
Olše
Olše
Dub sonoma
Dub sonoma
Tmavě hnědá
Tmavě hnědá
Třešeň
Třešeň
Rustikal
Rustikal

Doručení v rozmezí 2 - 4 týdnů Sledovat dostupnost
ks

Zařizujete kuchyň nebo jídelní prostor a hledáte k tomu ty správné vysoké židličky? Nebo možná navrhujete trendy bar, kavárnu nebo restauraci? Pokud ano, mohly by se vám líbit jedinečně navržené barové židle PAYSANE. Více

Zařizujete kuchyň nebo jídelní prostor a hledáte k tomu ty správné vysoké židličky? Nebo možná navrhujete trendy bar, kavárnu nebo restauraci? Pokud ano, mohly by se vám líbit jedinečně navržené barové židle PAYSANE. Jsme prostě okouzleni touto vizuální lehkostí a designérským výkonem. Všude tam, kde je pohodlí, komfort a zajímavý design, se tyto barové židličky určitě hodí. Židle je vyrobena výhradně z přírodního bukového dřeva.

Barová židle má bezpečnou a profesionálně profilovanou opěrku hlavy, která správně podpírá páteř. Hluboký a široký sedák nábytku se vyznačuje pohodlnou formou, díky které se budete cítit opravdu pohodlně a spokojeně. Židlička se vyznačuje nadprůměrnou stabilitou, která zajišťuje bezpečnost při jeho používání.

Tento model je dostupný v několika barvách, díky kterým jej snadno sladíte s převládajícím nebo plánovaným designem interiéru. Nosnost židle činí 130 kg. Židle jsou dodávány kompletní, takže nebudete ztrácet drahocenný čas jejich montáží. Hmotnost židličky 7 kg.

Rozměry:

  • výška 101 cm
  • výška sedu 72 cm
  • hloubka 40 cm
  • šířka 44 cm
Parametry
Rozměry - výška celková 101
Rozměry - výška sedu 72
Rozměry - hloubka 40
Rozměry - šířka 44