Sleva 15 % na vybrané čalouněné postele jen do 31.5.2024.

Čalouněná postel ANDREA šedá/kovový rám 160x200


Cena
10 994 Kč

Výrobce
KK

Kód produktu
ANDREA_kovovy_ram

Hmotnost
92 kg

Doručení v rozmezí 2 - 4 týdnů Sledovat dostupnost
ks

Ústředním bodem každé ložnice je pohodlná postel. Zpříjemněte si svůj domov krásným nábytkem. Postel decentně ozdobí místo, kde odpočíváte a spíte. Manželská postel se bude skvěle hodit nejen do dvoulůžkové ložnice, ale i do pokoje pro hosty.  Více

Postel s kovovým rámem je kus nábytku, který musí mít téměř každý dům či byt. Měl by být především funkční a pohodlný, ale to není vše. Dokonalá postel, kromě toho, že plní své úkoly, musí splynout se stylem interiéru a ladit s tamními dekoracemi. Zdá se, že lidé tráví téměř dvě třetiny svého života spánkem, většinou v posteli. Den začínáme a končíme v posteli. Proto musí být jedním z prvků vašeho domova, do kterého musíte investovat. Pořídit si postel, která odpovídá vašemu stylu a požadavkům na velikost, je zásadní.

Čalouněná postel nadchne svým nádherným vzhledem, je skutečným přínosem do vaší ložnice. Výhodou této postele i praktický úložný prostor. Součástí kovový rám s lamelami. Postel má elegantní a měkké čelo, o které se můžete snadno opřít. Celá je potažena kvalitní sametovou látkou. Látka RIVIERA 91 je na dotek příjemně měkká, její struktura je jemná a téměř neviditelná. Snadno se udržuje v čistotě. Dodáváno v demontovaném stavu. Hmotnost 92 kg.

Ústředním bodem každé ložnice je pohodlná postel. Zpříjemněte si svůj domov krásným nábytkem. Postel decentně ozdobí místo, kde odpočíváte a spíte. Manželská postel se bude skvěle hodit nejen do dvoulůžkové ložnice, ale i do pokoje pro hosty. 

Rozměry: 

  • délka/hloubka 212,5 cm
  • šířka 170 cm
  • výška předního čela 105 cm
  • pro rozměr matrace 160x200  nebo dvou kusů 80x200

Parametry
Barva šedá
Spací plocha 160x200
Šířka 170
Výška 105
Délka 212,5