Čalouněná postel MAGGIE béžová/kovový rám 160x200


Cena
11 444 Kč

Výrobce
KK

Kód produktu
MAGGIE_RIVIERA21_kov_160

Hmotnost
90 kg

Doručení v rozmezí 2 - 4 týdnů Sledovat dostupnost
ks

Postel byla vytvořena tak, aby odpovídala modernímu vkusu. Využívá nadčasový styl a klasickou formu, které jsou spojeny s harmonií, útulností a elegancí. Široký rám a vysoká, prošívaná opěrka hlavy ji dodává jedinečný charakter. Více

Postel byla vytvořena tak, aby odpovídala modernímu vkusu. Využívá nadčasový styl a klasickou formu, které jsou spojeny s harmonií, útulností a elegancí. Široký rám a vysoká, prošívaná opěrka hlavy ji dodává jedinečný charakter. Postel je kus nábytku, který se bude skvěle hodit do ložnice zařízené v moderním stylu. Charakteristickým znakem postele je dekorativní, prošívané čelo, díky kterému postel vypadá opravdu výjimečně. Jednoduchý, ale originální vzhled s prošívanou opěrkou hlavy nesmí chybět všem milovníkům moderního glamour designu.

Látka Riviera 21 použitá na čalounění této postýlky je extrémně sametová, příjemná a měkká na dotek. Měkkou opěrku hlavy zdobí pečlivé precizní prošívání. Postel je vybavena kovovým rámem s lamely, který zajišťuje správné rozložení hmotnosti a správné umístění matrace. Matrace není součástí. Nezanedbatelnou výhodou je také fakt, že příjemná látka pokrývá všechny okraje postele, díky čemuž je její používání pohodlné. Součástí je praktický úložný prostor. Dodáváno v demontovaném stavu. Hmotnost 90 kg.

Rozměry: 

  • délka/hloubka 212,5 cm
  • šířka 170 cm
  • výška předního čela 105 cm
  • pro rozměr matrace 160x200

Parametry
Barva Béžová
Spací plocha 160x200
Šířka 170
Výška 105
Délka 212,5