Čalouněná postel TEREZA růžová 160x200


Cena
11 314 Kč

Výrobce
KK

Kód produktu
TEREZA_RU

Hmotnost
100 kg

Doručení v rozmezí 2 - 4 týdnů Sledovat dostupnost
ks

Čalouněná postel je skvělou nabídkou pro ty, kterým záleží na spojení elegance s pohodlím. Postel se vyznačuje subtilní, ale také inovativní formou, tedy takovou, která se bude skvěle hodit do ložnice zařízené promyšleně, modernisticky.  Více

Čalouněná postel je skvělou nabídkou pro ty, kterým záleží na spojení elegance s pohodlím. Postel se vyznačuje subtilní, ale také inovativní formou, tedy takovou, která se bude skvěle hodit do ložnice zařízené promyšleně, modernisticky. Každý z nás sní o luxusním a pohodlném odpočinku. 

Postel je čalouněná velurovou látkou MONOLITH 63, která působí hladce na dotek. Měkkou opěrku hlavy zdobí pečlivě provedené vertikální prošívání. Dřevěné nožičky v barvě ořech zakončené zlatými konci působí stylově a subtilně a zároveň jsou odolné a zajišťují stabilitu nábytku. Nezanedbatelnou výhodou je také fakt, že příjemná látka pokrývá všechny okraje postele, díky čemuž je její používání pohodlné. Dodáváno včetně kovového lamelového roštu. Matrace není součástí. Dodáváno v demontovaném stavu. Hmotnost 100 kg.

Zajímavý střih a použití módních barev dělá z postele ozdobu ložnice nebo pokoje pro děti. Skvěle se bude hodit k modernímu, klasickému i skandinávskému uspořádání interiéru.

Rozměry: 

  • délka/hloubka 230 cm
  • šířka 175 cm
  • výška předního čela 100 cm
  • výška zadního čela 45 cm
  • pro rozměr matrace 160x200 nebo dvou kusů 80x200
  • výška nožiček 20 cm

Parametry
Barva růžová
Spací plocha 160x200
Šířka 175
Výška 100
Délka 230