Cena
11 858 Kč

Výrobce

Kód produktu
plasti_FORMULE_WHITE

Hmotnost
95 kg

Doručení v rozmezí 2 - 4 týdnů Sledovat dostupnost
ks

Závodní auta a emoce související s efektivním zdoláváním dlouhých vzdáleností jsou často klíčovým prvkem dětských snů, snů a samozřejmě každodenní zábavy. Každý řidič musí mít své vozidlo, které bude inspirovat a pomáhat rozvíjet jeho představivost. Více

Závodní auta a emoce související s efektivním zdoláváním dlouhých vzdáleností jsou často klíčovým prvkem dětských snů, snů a samozřejmě každodenní zábavy. Každý řidič musí mít své vozidlo, které bude inspirovat a pomáhat rozvíjet jeho představivost. Dětská postel Formule je auto s krásnou moderní linií a sportovním charakterem. Takový dětský nábytek dělá těm nejmenším nevýslovnou radost a je krásným prvkem výzdoby jejich pokojíčku. Malí automobiloví fanoušci si mohou pořídit vytoužená „4 kola“ a užít si krásné uspořádání prostoru ve svém pokojíčku.

Postýlka je vybavena LED osvětlením napájeným bateriemi. Postel je vyrobena z nábytkové desky a pouzdro je vyrobeno z barevného akrylu. Postel se prodává kompletní s matrací. Matrace je vyrobena z tvrdé nadýchané netkané textilie. Rozměry matrace - 200 cm x 90 cm, tloušťka 10 cm. Potah matrace s dětskými vzory - může se lišit od vyobrazení. Dřevěný RÁM vyrobený z lamel 50x18 mm spojených páskou. Rám i celá postel bez problémů vydrží zatížení 100 kg, takže můžete bezpečně ležet s dětmi.

Rozměry:

  • šířka - 160 cm
  • výška - 67 cm
  • délka - 220 cm
  • rozměry matrace 90x200
  • tloušťka matrace 10 cm