Jídelní křeslo COLIN B VELVET béžové BLUVEL 28


Cena
2 970 Kč

Výrobce
Casarredo

Kód produktu
SIL-COLINBVCBE

Hmotnost
11.5 kg

DORUČÍME DO (počet dní): 21 Sledovat dostupnost
ks

Čalouněné křesílko je oblíbené pro svůj stylový a elegantní vzhled. Jídelní křeslo svým stylem a designem sleduje aktuální trendy, díky čemuž zapadne do mnoha interiérů. V každém z nich bude vypadat elegantně a lehce. Více

Čalouněné křesílko je oblíbené pro svůj stylový a elegantní vzhled. Jídelní křeslo svým stylem a designem sleduje aktuální trendy, díky čemuž zapadne do mnoha interiérů. V každém z nich bude vypadat elegantně a lehce. Další předností tohoto křesílka je jeho univerzálnost, takže se bude skvěle hodit prakticky ke každému stolu. Fantasticky bude vypadat ve společnosti kulatého, čtvercového i obdélníkového stolu. Čalouněné jídelní křeslo se vyznačuje především elegancí, pohodlím, všestranností a funkčností.

Křeslo je čalouněno kvalitní sametovou látkou zvanou aksamit BLUVEL 28. Látkou velmi příjemnou na dotek, známou také jako velur. Je hutný, odolný proti žmolkování a otírání a také se velmi snadno čistí. Látka se jemně třpytí a lehce mění odstín v důsledku přejíždění rukou po jejím povrchu. Stabilitu a odolnost židle zaručují profilované nohy z oceli černé matné barvy. 

Dodáváno v demontovaném stavu. Nosnost křesílka je 120 kg, jeho samotná váha 11,5 kg.

Rozměry:

  • výška 84 cm
  • výška sedu 49 cm
  • šířka 51 cm
  • hloubka sedu 45 cm
Parametry
Barva béžová
Rozměry - výška celková 82 cm
Rozměry - výška sedu 49 cm
Rozměry - hloubka sedu 45 cm
Rozměry - šířka 64 cm
Nožky kovové - černé
Nosnost 130 kg