Židle K332 má pohodlné opěradlo a sedák s ozdobným prošíváním, které dodávají nábytku elegantní vzhled. Židle je čalouněna tyrkysovou sametovou látkou. Více
Židle K332 má pohodlné opěradlo a sedák s ozdobným prošíváním, které dodávají nábytku elegantní vzhled. Židle je čalouněna tyrkysovou sametovou látkou, která je měkká a příjemná na dotek. Tento typ látky bude vypadat krásně v interiérech zařízených v elegantním, okouzlujícím stylu. Vzhledem k tomu, že nohy jsou vyrobeny z oceli s černou práškovou barvou, bude tato židle perfektní i do bytů v industriálním stylu. Kovové nohy zaručují vysokou odolnost nábytku a jeho stabilitu při používání. Dodáváme v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- výška 84 cm
- výška sedu 48 cm
- šířka 46 cm
- hloubka 61 cm

| Barva | tyrkysová |
|---|---|
| Výška | 84 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hloubka sedu | 42 cm |
| Šířka sedu | 46 cm |
| Šířka | 46 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 61 cm |















