Sleva 15 % na vybrané čalouněné postele jen do 31.5.2024.

Jídelní židle VENETA masiv buk - výběr z odstínů


Cena
1 390 Kč

Výrobce

Kód produktu
STI-VENETA

Hmotnost
6 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Buk
Buk
Olše
Olše
Dub sonoma
Dub sonoma
Tmavě hnědá
Tmavě hnědá
Dub
Dub
Třešeň
Třešeň
Rustikal
Rustikal
Wenge
Wenge

ks

Klasická jídelní dřevěná židle se díky svému jedinečnému složení bude hodit do mnoha interiérů různého charakteru. Její univerzální podoba se bude kombinovat s klasickými i moderními interiéry a vytvoří harmonické uspořádání. Více

Klasická jídelní dřevěná židle se díky svému jedinečnému složení bude hodit do mnoha interiérů různého charakteru. Její univerzální podoba se bude kombinovat s klasickými i moderními interiéry a vytvoří harmonické uspořádání. Skvěle se hodí do interiérů obývacích pokojů, jídelen, kaváren a restaurací. Dřevěná zádová opěrka se svislými příčkami vám umožní relaxovat a absence područek zajistí volnost použití. Klasická jídelní židle, sedák masiv. Odolná konstrukce. Jídelní židle má bezesporu mnoho předností - odolnost, stabilitu, precizní zpracování, funkcionalismus a nádherný vzhled. 

Tento model je dostupný v několika barevných provedeních, díky kterým jej snadno sladíte s převládajícím nebo plánovaným designem interiéru. Nosnost židle činí 155 kg. Židle jsou dodávány kompletní, takže nebudete ztrácet drahocenný čas jejich montáží. Hmotnost židličky 6 kg.

Rozměry:

  • výška 87 cm
  • výška sedu 47 cm
  • hloubka 41cm
  • šířka 44 cm
Parametry
Rozměry - výška celková 87
Rozměry - výška sedu 47
Rozměry - hloubka 41
Rozměry - šířka 44
Nosnost 155 kg