Křeslo CARLOS je moderní a mimořádně elegantní kancelářské křeslo, které se díky svým funkcím dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Má prostorný, pohodlný sedák a ergonomické, profilované opěradlo, které poskytuje oporu zádům a zároveň poskytuje oporu bederní páteři. Více
Křeslo CARLOS je moderní a mimořádně elegantní kancelářské křeslo, které se díky svým funkcím dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Má prostorný, pohodlný sedák a ergonomické, profilované opěradlo, které poskytuje oporu zádům a zároveň poskytuje oporu bederní páteři. Tato židle je vybavena mechanismem TILT, tedy houpacím mechanismem spojujícím sedák s zvedákem a základnou. Umožňuje nastavit židli do vhodné výšky, volné, relaxační houpání a uzamknout opěradlo v nejpohodlnější pracovní poloze. Další pohodlí poskytují tvarované područky, které poskytují oporu pažím. Křeslo CARLOS je vybaveno sadou pogumovaných koleček. Tato kolečka jsou perfektní na tvrdé povrchy bez poškrábání.
Vlastnosti produktu:
- sedák a opěrák z perforované eko kůže,
- regulovaná vysoká,
- kříž vyrobený z plastu,
- TILT mechanismus,
- vybavena gumovanými kolečky,
- dodáváno v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 135 kg
Rozměry:
- šířka: 66 cm
- hloubka: 70 cm
- výška: 106 - 114 cm
- výška sedu: 43 - 51 cm

| Barva | černá |
|---|---|
| Výška | 106 cm, 114 cm |
| Výška sedu | 51 cm, 43 cm |
| Hloubka sedu | 50 cm |
| Šířka sedu | 48 cm |
| Šířka | 66 cm |
| Nosnost | 135 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |



