Otočné křeslo FLORES je originální nabídkou pro každého, kdo ocení praktická řešení spojená s originálním designem a promyšleným vzhledem. Více
Otočné křeslo FLORES je originální nabídkou pro každého, kdo ocení praktická řešení spojená s originálním designem a promyšleným vzhledem. FLORES bylo vytvořeno pro domácí kanceláře, studentské pokoje a kanceláře, které potřebují silné, ale praktické akcenty, díky nimž je prostor pěkný a příjemný na pohled. Otočná židle se skládá z dobře tvarovaného sedáku vybaveného područkami optimální výšky. To vše dělá pozici, kterou zaujímáme u pracovního stolu, pohodlnou a nezatěžuje páteř. Sedák je rovněž potažen originální látkou světle hnědé barvy a celé je podepřeno nohou s několika plastovými kroužky. Díky tomu je nábytek mobilní a nepředstavuje žádná omezení při práci. Toto je nejlepší volba, pokud chceme vytvořit zajímavý, designový prostor v naší domácí kanceláři nebo domácí kanceláři.
Vlastnosti produktu
- kancelářská židle čalouněná látkou,
- TILT mechanismus,
- aretace opěradla ve svislé poloze,
- možnost houpání,
- nastavitelná výška sedáku,
- čalouněné područky,
- včetně plastových koleček,
- dodáváno v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka: 59 cm
- hloubka: 70 cm
- výška: 92 - 102 cm
- výška sedu: 50 - 60 cm

| Barva | hnědá |
|---|---|
| Výška | 102 cm, 92 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 60 cm |
| Hloubka sedu | 47 cm |
| Šířka sedu | 47 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |




