Rozkládací křeslo AGUSTIN M je pohodlným nábytkem do obývacího pokoje zařízeného v loftovém stylu i do klasického zařízení interiéru. Křeslo zapadne do moderních trendů interiérového designu. Více
Rozkládací křeslo AGUSTIN M je pohodlným nábytkem do obývacího pokoje zařízeného v loftovém stylu i do klasického zařízení interiéru. Křeslo zapadne do moderních trendů interiérového designu a zajistí každému členovi domácnosti relaxaci po náročném pracovním dni. Křeslo má pohodlný sedák a opěradlo upravené jako ušák. Měkké područky doplňují celou konstrukci a poskytují maximální pohodlí. Křeslo AGUSTIN M disponuje polohovací funkcí a masážní funkcí. Látkové čalounění je odolné a především měkké a příjemné na dotyk s tělem. Určeno pro svépomocnou montáž.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- šířka: 75 cm
- hloubka: 92 cm
- výška: 107 cm
- výška sedu: 45 cm

| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 107 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 52 cm |
| Šířka sedu | 46 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 92 cm |
















