Křeslo Amore – relax na dosah ruky. Pohodlné, stylové a funkční – křeslo Amore s elektrickým polohováním a relaxační funkcí je zárukou opravdové relaxace. Měkké, prošívané čalounění obepíná tělo a poskytuje pohodlí, které vám umožní zapomenout na únavu. Více
Křeslo Amore – relax na dosah ruky. Pohodlné, stylové a funkční – křeslo Amore s elektrickým polohováním a relaxační funkcí je zárukou opravdové relaxace. Měkké, prošívané čalounění obepíná tělo a poskytuje pohodlí, které vám umožní zapomenout na únavu.
Vysoké, prošívané opěradlo a široké područky poskytují maximální oporu a pohodlí. Měkké čalounění se subtilní strukturou se perfektně hodí do klasických i moderních interiérů a dodává jim lehkost a teplo. Díky elektrickému nastavování si úhel sedáku a podnožky snadno přizpůsobíte svým potřebám. Funkce relax poskytuje plnou oporu pro záda a nohy a snižuje svalové napětí. Port USB vám umožní pohodlně nabíjet telefon nebo tablet, aniž byste museli vstávat.
Kvalitní materiály odolné proti opotřebení, pevná konstrukce a tichý sklápěcí mechanismus zajistí, že vám křeslo bude sloužit dlouhou dobu.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- výška 86 - 100 cm
- výška sedu 50 - 55 cm
- šířka 105 cm
- hloubka 100 - 168 cm
Dodáváno v demontovaném stavu.

| Barva | béžová |
|---|---|
| Výška | 100 cm, 86 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 55 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Šířka sedu | 40 cm |
| Šířka | 105 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 100 cm, 168 cm |





