Židle K491 je elegantní židle, perfektní pro použití na balkóně nebo na zahradě, která se díky svému pěknému vzhledu hodí i do minimalistických bytových interiérů. Více
Židle K491 je elegantní židle, perfektní pro použití na balkóně nebo na zahradě, která se díky svému pěknému vzhledu hodí i do minimalistických bytových interiérů. Kompletně vyrobena z odolného polypropylenu zajišťuje nejen trvanlivost, ale také odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Židle K491 je vyrobena z plastu a má mnoho výhod. Plast se snadno udržuje v čistotě, což vám umožní déle si užívat jeho estetický vzhled. Tento materiál je navíc odolný vůči vnějším vlivům, takže židli lze volně používat na balkóně či terase bez obav z poškození. Křeslo se tak stává nejen praktickým, ale i estetickým prvkem úpravy zahrady či terasy. Dodávána kompletní.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- výška 76 cm
- výška sedu 44 cm
- šířka 60 cm
- hloubka 67 cm

| Barva | hořčicová |
|---|---|
| Výška | 76 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hloubka sedu | 46 cm |
| Šířka sedu | 43 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 67 cm |








