Židle K514, vyrobená celá z oranžového polypropylenu, je mimořádně originální a výrazný kus nábytku. Židle má rovné nohy a prolamovaný sedák a opěrák, díky čemuž působí extrémně lehce. Více
Židle K514, vyrobená celá z oranžového polypropylenu, je mimořádně originální a výrazný kus nábytku. Židle má rovné nohy a prolamovaný sedák a opěrák, díky čemuž působí extrémně lehce. Židle je velmi funkční, protože ji lze snadno stohovat, což usnadňuje její skladování. Nábytek je vhodný do různých prostor jako jsou kuchyně, jídelny, balkony, terasy a zahrady. Díky svému modernímu vzhledu se skvěle hodí do místností v minimalistickém a skandinávském stylu. Židle K514 z oranžového polypropylenu je ideální variantou pro ty, kteří chtějí do interiéru vnést teplý barevný akcent. Uplatnění najde v různých prostorách, domácích i komerčních. Funguje dobře v restauracích, barech a kavárnách. Židle K514 je příkladem toho, že minimalistický design může být funkční i stylový. Dodávána kompletní.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- výška 79 cm
- výška sedu 47 cm
- šířka 42 cm
- hloubka 55 cm

| Barva | oranžová |
|---|---|
| Výška | 79 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 43 cm |
| Šířka sedu | 42 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 55 cm |












