Dětské křeslo Bingo je nejen pohodlným místem k sezení, ale také barevným akcentem, který podněcuje fantazii. Pohádkový motiv nebo vesmírný vzor dodají místnosti jedinečný charakter a každý okamžik u psacího stolu bude příjemnější. Více
Dětské křeslo Bingo je nejen pohodlným místem k sezení, ale také barevným akcentem, který podněcuje fantazii. Pohádkový motiv nebo vesmírný vzor dodají místnosti jedinečný charakter a každý okamžik u psacího stolu bude příjemnější.
Přizpůsobeno potřebám rostoucího průzkumníka. Nastavení výšky umožňuje dokonalé přizpůsobení sedu výšce vašeho dítěte. Ergonomická zádová opěrka zajišťuje správné držení těla při učení a kreslení a otočná základna s kolečky usnadňuje pohyb bez námahy.
Odolnost a bezpečnost po celá léta. Odolné čalounění s barevným potiskem je odolné vůči každodennímu používání a snadno se čistí. Pevná podnož zajišťuje stabilitu a zaoblené hrany zvyšují bezpečnost – ideální pro aktivní děti.
Nosnost:
- 70 kg
Rozměry:
- šířka: 39 cm
- hloubka: 48 cm
- výška: 79-90 cm
- výška sedu: 41-52 cm
Maximální nosnost: 80 kg
Materiál:
- látka
- polypropylen
- plastová kolečka
Dodáváno v demontovaném stavu.

| Barva | černá |
|---|---|
| Výška | 90 cm, 79 cm |
| Výška sedu | 41 cm, 52 cm |
| Hloubka sedu | 35 cm |
| Šířka sedu | 39 cm |
| Šířka | 39 cm |
| Nosnost | 70 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 48 cm |












