Křeslo pro děti GASLY v růžové a bílé barvě se bude skvěle hodit do pokojíčku mladé dívky a dodá mu dívčí kouzlo. Krásně se bude hodit k bílému psacímu stolu. Více
Křeslo pro děti GASLY v růžové a bílé barvě se bude skvěle hodit do pokojíčku mladé dívky a dodá mu dívčí kouzlo. Krásně se bude hodit k bílému psacímu stolu. Růžovobílé křeslo GASLY je vybaveno základním mechanismem, který zajišťuje plynulé nastavení výšky sedáku, snadné přizpůsobení výšce dítěte, usnadňuje mu udržení správného držení těla u psacího stolu při studiu popř. hraní. Dětské křeslo je vyrobeno z odolného a snadno čistitelného polypropylenu a pro pohodlí dítěte je sedák čalouněný ekokůží. Tato kombinace zajišťuje pohodlí a snadné čištění. Křeslo umožňuje otáčení kolem vlastní osy a díky tomu, že má křeslo kolečka, se můžete snadno pohybovat po ploše.
Vlastnosti produktu:
- otočné křeslo,
- vyrobeno z polypropylenu a eko kůže,
- růžová barva,
- základní mechanismus,
- nastavitelná výška sedáku,
- bílá kovová základna křesla,
- nosnost 90kg,
- dodáváno v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka: 62 cm
- hloubka: 64 cm
- výška: 80 - 92 cm
- výška sedu: 46 - 58 cm

| Barva | bílá, růžová |
|---|---|
| Výška | 80 cm, 92 cm |
| Výška sedu | 46 cm, 58 cm |
| Hloubka sedu | 43 cm |
| Šířka sedu | 47 cm |
| Šířka | 62 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 64 cm |




