Židle K416 VELVET do obývacího pokoje je krásná židle s elegantním jemným prošíváním. Sedák a opěrák jsou čalouněny jemnou a na dotek příjemnou sametovou látkou. Více
Židle K416 VELVET do obývacího pokoje je krásná židle s elegantním jemným prošíváním. Sedák a opěrák jsou čalouněny jemnou a na dotek příjemnou sametovou látkou v oblíbené a elegantní námořnické modré barvě, díky které se židle bude hodit téměř do většiny aranžmá a dodá vám třídu a šik. Konstrukce sedáku je založena na ocelovém chromovaném rámu v klasickém čtyřnohém provedení, díky kterému je židle odolná a stabilní Židle K416 VELVET je ideální židle do jídelny a obývacího pokoje. Dokonale zapadne do okouzlujících interiérů a stane se zároveň vynikající dekorací interiéru. Dodáváno v demontu.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- výška 101 cm
- výška sedu 47 cm
- šířka 45 cm
- hloubka 54 cm

| Barva | modrá |
|---|---|
| Výška | 101 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 40 cm |
| Šířka sedu | 45 cm |
| Šířka | 43 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 54 cm |








