Kancelářská židle je elegantní a funkční volbou do kanceláře. Čalounění z ekokůže ji dodává moderní a subtilní vzhled, který se hodí k nejrůznějším designům interiéru. Židle je vybavena mechanismem nastavení výšky, který umožňuje přizpůsobení individuálním potřebám uživatele. Více
Kancelářská židle je elegantní a funkční volbou do kanceláře. Čalounění z ekokůže ji dodává moderní a subtilní vzhled, který se hodí k nejrůznějším designům interiéru. Židle je vybavena mechanismem nastavení výšky, který umožňuje přizpůsobení individuálním potřebám uživatele. Díky kovové podnoži je židle stabilní a odolná a kolečka umožňují volný pohyb po různých površích. Nenastavitelné područky poskytují pohodlnou oporu při práci nebo studiu. Kancelářské křeslo je vybaveno funkcí MULTIBLOCK. Díky rozměrům je křeslo kompaktní a ideální do menších místností. Dodáváno v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- šířka 66 cm
- hloubka 73 cm
- výška 116 - 124 cm
- výška sedu 43 -51 cm

| Barva | béžová |
|---|---|
| Výška | 124 cm, 116 cm |
| Výška sedu | 51 cm, 43 cm |
| Hloubka sedu | 49 cm |
| Šířka sedu | 52 cm |
| Šířka | 66 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 73 cm |






