Šedá kancelářská židle Rubio s područkami osloví milovníky ergonomických a minimalistických řešení. Prezentované křeslo skvěle zapadne do uspořádání soukromé pracovny nebo kanceláře. Více
Šedá kancelářská židle Rubio s područkami osloví milovníky ergonomických a minimalistických řešení. Prezentované křeslo skvěle zapadne do uspořádání soukromé pracovny nebo kanceláře. Elegantní křeslo je umístěno na podstavci ve tvaru kříže s kolečky pro maximalizaci pohyblivosti konstrukce. Kancelářská židle je vyrobena z černého polypropylenu a šedé látky, což je materiál jemný na dotek a snadno se udržuje v čistotě. Křeslo Rubio s nastavitelnými područkami je vybaveno TILT mechanismem, který umožňuje přizpůsobit nábytek individuálním potřebám a preferencím uživatele.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka: 66 cm
- hloubka: 60 cm
- výška: 101-109 cm
- výška sedu: 45-53 cm
Materiál:
- tkanina
- polypropylen
Dodatečné informace:
- TILT mechanismus

| Barva | černá, šedá |
|---|---|
| Výška | 101 cm, 109 cm |
| Výška sedu | 45 cm, 53 cm |
| Hloubka sedu | 48 cm |
| Šířka sedu | 52 cm |
| Šířka | 66 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 60 cm |









