Texas je unikátní křeslo dokonale přizpůsobené našim potřebám, má široký, pohodlný sedák a ergonomicky profilované opěradlo z lícové kůže, které podepírá záda a poskytuje oporu bederní páteři. Více
Texas je unikátní křeslo dokonale přizpůsobené našim potřebám, má široký, pohodlný sedák a ergonomicky profilované opěradlo z lícové kůže, které podepírá záda a poskytuje oporu bederní páteři. Tato židle má mechanismus TILT, tedy houpací mechanismus spojující sedák s zvedákem a základnou. Umožňuje nastavit výšku židle, volně ji houpat a uzamknout v pracovní poloze. Funkce nahoru a dolů umožňuje nastavit výšku opěradla, aniž byste museli vstávat ze židle. Je vybavena kolečky, která jsou vhodná na koberec nebo tvrdé povrchy.
Křesla jsou moderní, funkční a ergonomické pracovní nástroje, vhodné do každé kanceláře. Navíc mohou zvýšit efektivitu práce. Kancelářské křeslo Texas je klíčovým prvkem každého pracoviště. Správně nastavená by měla zajistit pohodlí při práci a také nám umožnit relaxaci po dlouhých hodinách strávených u pracovního stolu.
Vlastnosti produktu
- materiál: lícová kůže,
- nastavení výšky,
- otočné sedadlo,
- TILT mechanismus,
- vybavena kolečky pro měkké povrchy,
- nastavení sklonu,
- dodáváno v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka: 63 cm
- hloubka: 75 cm
- výška: 112 - 122 cm
- výška sedu: 47 - 57 cm

| Barva | černá |
|---|---|
| Výška | 112 cm, 122 cm |
| Výška sedu | 47 cm, 57 cm |
| Hloubka sedu | 48 cm |
| Šířka sedu | 50 cm |
| Šířka | 63 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 75 cm |





