Kancelářské křeslo VESUVIO 2 je centrem pohodlí a efektivity na pracovišti. Díky pokročilým funkcím a pečlivému designu židle nejen poskytuje optimální oporu, ale také dodává eleganci a podtrhuje prestiž každé kanceláře. Více
S potěšením vám představujeme otočné křeslo VESUVIO 2, které se vyznačuje výbornou ergonomií a elegantním designem.
Prezentovaný model byl vytvořen s cílem zajistit maximální pohodlí a efektivitu. Je vybavena mechanismem TILT, který vám umožňuje libovolně se naklánět dozadu, což vám umožňuje relaxovat a odpočívat při intenzivní práci. Nastavitelná opěrka hlavy navíc zvyšuje pohodlí při používání, umožňuje vám upravit výšku podle vašich individuálních preferencí a poskytuje dostatečnou oporu krku a hlavě. Sedák je vyroben z vysoce kvalitní tkaniny, která zajišťuje pohodlí, odolnost a snadné čištění. Síťovaná zádová opěrka zaručuje vynikající ventilaci, která umožňuje pokožce volně dýchat i při dlouhodobém sezení.
Kancelářské křeslo VESUVIO 2 je centrem pohodlí a efektivity na pracovišti. Díky pokročilým funkcím a pečlivému designu židle nejen poskytuje optimální oporu, ale také dodává eleganci a podtrhuje prestiž každé kanceláře.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka: 59 cm
- hloubka: 68 cm
- výška: 115-121 cm
- výška sedu: 45-51 cm
Materiál:
- tkanina
- síťka
- polypropylen
Dodatečné informace:
- TILT mechanismus
- nastavitelná opěrka hlavy
- nenastavitelné područky
- dodáváno v demontovaném stavu

| Barva | bílá, šedá |
|---|---|
| Výška | 115 cm, 121 cm |
| Výška sedu | 51 cm, 45 cm |
| Hloubka sedu | 50 cm |
| Šířka sedu | 50 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 68 cm |
