Exkluzivní sametové křeslo ANGELO v růžové barvě inspirované přírodou je dokonalým doplňkem k uspořádání moderních interiérů. Více
Exkluzivní sametové křeslo ANGELO v růžové barvě inspirované přírodou je dokonalým doplňkem k uspořádání moderních interiérů. Ocení ho lidé, pro které je důležitý nadčasový design nábytku. Model ANGELO má módní skořepinový tvar, s charakteristickými vybouleninami na okrajích opěradla a područek. Tento neobvyklý tvar je navíc zdůrazněn vertikálním prošíváním po celé šířce opěradla. V sedáku křesla je silný kulatý polštář, zdobený rovněž tmavým prošíváním. Základem korpusu prezentovaného nábytku jsou čtyři kovové nohy, práškově lakované v černé barvě. Tenké nohy křesla dodávající lehkost celému nábytku efektně kontrastují s masivním sedákem modelu ANGELO. Díky citu pro detail tvoří všechny prvky křesla harmonický celek. Tento originální kus nábytku bude dokonalým doplňkem elegantního obývacího pokoje nebo předsíně. Skvěle poslouží i jako doplněk k uspořádání ložnice. Dodáváno v demontovaném stavu. Jednoduchá montáž.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- výška: 79 cm
- výška sedu: 38 cm
- šířka: 76 cm
- hloubka: 71 cm

| Barva | růžová |
|---|---|
| Výška | 79 cm |
| Výška sedu | 38 cm |
| Hloubka sedu | 50 cm |
| Šířka sedu | 50 cm |
| Šířka | 76 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 71 cm |



