Ratanové křeslo BARI odkazuje na oblíbený přírodní styl, který čerpá inspiraci přímo z přírody, díky čemuž jsou interiéry jednoduché, lehké a přátelské. Opěradlo a sedák židle jsou vyrobeny z hnědého syntetického ratanu. Více
Ratanové křeslo BARI odkazuje na oblíbený přírodní styl, který čerpá inspiraci přímo z přírody, díky čemuž jsou interiéry jednoduché, lehké a přátelské. Opěradlo a sedák židle jsou vyrobeny z hnědého syntetického ratanu. Nábytek z přírodního i syntetického ratanu je lehký a lze jej použít jak uvnitř, tak i mimo byt, tedy na zahradě, terase nebo balkonu. Je to možné, protože syntetický ratan je odolný vůči povětrnostním vlivům a slunečnímu záření. Nohy židle jsou vyrobeny z oceli s černou práškovou barvou. Kov zaručuje velkou stabilitu a vysokou odolnost zahradního křesla při používání.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka 69 cm
- hloubka 63 cm
- výška 74 cm
- výška sedu 44 cm
Materiál:
- syntetický ratan
- ocel s práškovým nástřikem

| Barva | přírodní |
|---|---|
| Výška | 74 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hloubka sedu | 42 cm |
| Šířka sedu | 45 cm |
| Šířka | 69 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 63 cm |