Tmavě zelené křeslo Belton je umístěno na tvarovaných nohách z černé práškově lakované oceli. Moderní křeslo zaujme vysokým a profilovaným opěradlem a praktickými bočnicemi. Více
Tmavě zelené křeslo Belton je umístěno na tvarovaných nohách z černé práškově lakované oceli. Moderní křeslo zaujme vysokým a profilovaným opěradlem a praktickými bočnicemi, které vytvářejí decentně zaoblený sedák. Prezentovaný model Belton se vyznačuje dekorativním prošíváním, které dodává nábytku nadýchaný vzhled. Módní křeslo je celočalouněné sametovou látkou, což je esteticky příjemný materiál, snadno se udržuje v čistotě a je příjemný na dotek. Dodáváno v demontu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka: 74 cm
- hloubka: 73 cm
- výška: 78 cm
- výška sedu: 40 cm

Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Výška | 78 cm |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hloubka sedu | 49 cm |
| Šířka sedu | 48 cm |
| Šířka | 74 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 73 cm |