Žluté křeslo Belton zaujme vysokým a profilovaným opěradlem a praktickými bočnicemi, které sedáku dodávají jemné zaoblení. Více
Žluté křeslo Belton zaujme vysokým a profilovaným opěradlem a praktickými bočnicemi, které sedáku dodávají jemné zaoblení. Prezentovaný model Belton se vyznačuje dekorativním prošíváním, které dodává nábytku nadýchaný vzhled. Módní křeslo je celočalouněné žlutou sametovou látkou, což je esteticky příjemný materiál, snadno se udržuje v čistotě a je příjemný na dotek. Křeslo je umístěno na tvarovaných nohách vyrobených z černé práškově lakované oceli. Prezentovaný model Belton ve žlutých barvách se bude skvěle vyjímat v relaxačním prostoru industriálního nebo moderního obývacího pokoje. Dodáváno v demontu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka: 74 cm
- hloubka: 73 cm
- výška: 78 cm
- výška sedu: 40 cm

| Barva | žlutá |
|---|---|
| Výška | 78 cm |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hloubka sedu | 49 cm |
| Šířka sedu | 48 cm |
| Šířka | 74 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 73 cm |
