Toto jedinečné a neuvěřitelně pohodlné křeslo je skvělou kombinací dobrého vkusu a funkčnosti, díky které plně splní očekávání i těch nejnáročnějších lidí. Bezesporu bude elegantním a mimořádně praktickým doplňkem každého vkusně zařízeného obývacího pokoje nebo kanceláře. Více
Toto jedinečné a neuvěřitelně pohodlné křeslo je skvělou kombinací dobrého vkusu a funkčnosti, díky které plně splní očekávání i těch nejnáročnějších lidí. Bezesporu bude elegantním a mimořádně praktickým doplňkem každého vkusně zařízeného obývacího pokoje nebo kanceláře. Měkký sedák a opěrák jsou vyplněny silnou vrstvou čalounické pěny, díky čemuž je používání plně příjemné a pohodlné. Čalouněna je kvalitní ekokůži MG 30. Ekokůže je syntetický materiál s povrchovou vrstvou polyuretanu, známý také jako koženka. Je velmi příjemná na dotek, nelepí, je vysoce odolná proti oděru, má výbornou pevnost i tažnost, skvěle se udržuje a čistí. Je tedy velice vhodná i pro alergiky. Masivní bukové nožky jsou v tmavém provedení venge.
Dodáváno v částečném demontovaném stavu. Nosnost křesla je 120 kg, jeho samotná váha 33 kg.
Rozměry:
- výška 69 cm
- výška sedu 42 cm
- šířka 100 cm
- hloubka sedu 55 cm
- celková hloubka 85 cm
- výška nohy 12 cm
| Barva | černá |
|---|---|
| Výška | 69 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Celková hloubka | 85 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Nožky | dřevěné - wenge |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | BELIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Rzeczna 4, 44-351 Turza Śląska (belia.zamowenia@gmail.com) |







