Elegantní čalouněné křeslo bezesporu zpestří vzhled každého zařízeného obývacího pokoje nebo pracovny. Zaujme svým krásným vzhledem a jistě potěší každého milovníka efektních a zároveň mimořádně pohodlných křesel, které svým kouzlem přitahují pozornost. Více
Elegantní čalouněné křeslo bezesporu zpestří vzhled každého zařízeného obývacího pokoje nebo pracovny. Zaujme svým krásným vzhledem a jistě potěší každého milovníka efektních a zároveň mimořádně pohodlných křesel, které svým kouzlem přitahují pozornost. Sedět v tomto křesílku je opravdu příjemné, takže můžete relaxovat při čtení dobré knihy a popíjet šálek své oblíbené kávy nebo čaje. Lze doplnit o pohovku ELENA, se kterou vše krásně sladíte. Čalouněno je kvalitní látkou zvanou LINEA 11. Látkou velmi příjemnou na dotek. Stabilitu zajistí bukové nožky.
Dodáváno v částečném demontu, stačí našroubovat nožičky. Nosnost křesla je 130 kg, jeho samotná váha 15 kg.
Rozměry:
- výška 90 cm
- výška sedu 42 cm
- šířka 76 cm
- hloubka sedu 55 cm
- celková hloubka 75 cm
- výška nohou 24 cm
| Barva | modrá |
|---|---|
| Výška | 90 cm |
| Výška sedu | 42 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Celková hloubka | 75 cm |
| Šířka | 76 cm |
| Nožky | bukové |
| Nosnost | 130 kg |
| Distributor | BELIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Rzeczna 4, 44-351 Turza Śląska (belia.zamowenia@gmail.com) |







