Křeslo ENRICO je elegantní kus nábytku, který zaujme nejen svým vzhledem, ale také pohodlím. Zelená sametová látka zajišťuje příjemný omak. Více
Křeslo ENRICO je elegantní kus nábytku, který zaujme nejen svým vzhledem, ale také pohodlím. Zelená sametová látka zajišťuje příjemný omak a jemné změny odstínu vyplývající z uspořádání chloupků jí dodávají ještě větší kouzlo. Měkký sedák navíc zaručuje pohodlí při odpočinku. Dekorativní překližka v přírodní barvě dřeva na přední části křesla je elegantním detailem, který jistě zaujme. Křeslo ENRICO je kus nábytku, který se perfektně hodí do zařízení moderního obývacího pokoje a dodává mu eleganci a styl.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- šířka: 72 cm
- hloubka: 72 cm
- výška: 71 cm
- výška sedu: 40 cm

Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Výška | 71 cm |
| Výška sedu | 40 cm |
| Hloubka sedu | 52 cm |
| Šířka sedu | 48 cm |
| Šířka | 72 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 72 cm |








