Jedinečné křeslo, jakým je FODEN, najde bezpochyby mnoho využití. Nábytek se bude dobře vyjímat v moderně zařízeném obývacím pokoji, zejména v tom, kde dominuje boho styl. Více
Jedinečné křeslo, jakým je FODEN, najde bezpochyby mnoho využití. Nábytek se bude dobře vyjímat v moderně zařízeném obývacím pokoji, zejména v tom, kde dominuje boho styl. Umístěný vedle konferenčního stolku vytvoří okouzlující relaxační koutek. Bez ohledu na to, kde je umístěn, bude vypadat dobře, přitahuje pozornost svým neobvyklým tvarem a zajímavou povrchovou úpravou. Rám křesla je vyroben z masivního kaučukového dřeva a má neutrální černou povrchovou úpravu. Nábytek má nízké nohy s neobvyklým úhlem sklonu vzhledem k obdélníkovému sedáku. To zase překvapí svou velikostí v poměru k rozměrům křesla. Je vyrobena z přírodně zbarveného provázku. Stejný materiál je vidět i na opěradle křesla. Kombinace světlého sedáku s černou základnou zdůrazňuje jedinečný charakter nábytku. Jedinečný, avšak nepřehnaný design křesla umožňuje vidět přirozenou krásu materiálů použitých při jeho výrobě. Dodáváno v demontu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka: 70 cm
- hloubka: 84 cm
- výška: 74 cm
- výška sedu: 39 cm

| Barva | černá |
|---|---|
| Výška | 74 cm |
| Výška sedu | 39 cm |
| Hloubka sedu | 47 cm |
| Šířka sedu | 58 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 84 cm |








