Křeslo GRIFON 2 ve skandinávském stylu je dokonalým nábytkem pro lidi, kteří hledají funkční, ale elegantní a stylové křeslo do svého interiéru. Více
Křeslo GRIFON 2 ve skandinávském stylu je dokonalým nábytkem pro lidi, kteří hledají funkční, ale elegantní a stylové křeslo do svého interiéru. Křeslo je čalouněné boucle látkou v módní krémové barvě, která se hodí k většině současných aranžmá. Čalouněné křeslo GRIFON 2 má čtyři nohy z masivního dřeva v přírodní barvě. Čalouněné křeslo bude atraktivním doplňkem interiéru a doplňkem moderního stylu. Montáž je velice jednoduchá, stačí spojit sedací část s nožičkami.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- výška: 78 cm
- výška sedu: 45 cm
- šířka: 77 cm
- hloubka: 67 cm

Parametry
| Barva | krémová |
|---|---|
| Výška | 78 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 56 cm |
| Šířka sedu | 51 cm |
| Šířka | 77 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 67 cm |






