Křeslo LUXOR je masivní kus nábytku, který uživateli nabízí nejen pohodlný odpočinek, ale také možnost se volně otáčet. Sedák připomínající houpací síť je mírně nakloněný dozadu, takže se v něm dá pohodlně relaxovat. Více
Křeslo LUXOR je masivní kus nábytku, který uživateli nabízí nejen pohodlný odpočinek, ale také možnost se volně otáčet. Sedák připomínající houpací síť je mírně nakloněný dozadu, takže se v něm dá pohodlně relaxovat. Stylový sedák a opěrák jsou prošity vodorovnými liniemi, které dodávají nábytku luxusní charakter. Nábytek je čalouněný přírodní kompozitní kůží, která se snadno udržuje v čistotě. Podnož ve tvaru kříže je vyrobena z nerezové oceli, která zajišťuje trvanlivost a odolnost proti poškození. Černé křeslo LUXOR se bude skvěle vyjímat v obývacím pokoji nebo v soukromé kanceláři. Vyžaduje montáž.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- výška: 96 cm
- výška sedu: 36 cm
- šířka: 86 cm
- hloubka: 94 cm

| Barva | černá |
|---|---|
| Výška | 96 cm |
| Výška sedu | 36 cm |
| Hloubka sedu | 49 cm |
| Šířka sedu | 50 cm |
| Šířka | 86 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 94 cm |

