S potěšením vám představujeme křeslo MILANO 1S, které je ideální nabídkou pro ty, kteří oceňují retro styl. Toto křeslo vyrobené z masivní dřevěné konstrukce spojuje tradici s dokonalou integrací do současných interiérových trendů. Více
S potěšením vám představujeme křeslo MILANO 1S, které je ideální nabídkou pro ty, kteří oceňují retro styl. Toto křeslo vyrobené z masivní dřevěné konstrukce (masivní bukové dřevo, lakováno v odstínu tmavý ořech) spojuje tradici s dokonalou integrací do současných interiérových trendů. Sedák a opěrák čalouněné látkou Castel dodávají eleganci a pohodlí a zároveň vnášejí do každého interiéru závan svěžesti. Dodáváno v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka 62 cm
- hloubka 73 cm
- výška 77 cm
- výška sedu 44 cm

| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 77 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hloubka sedu | 50 cm |
| Šířka sedu | 55 cm |
| Šířka | 62 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 73 cm |






