Křeslo PASTORE klasického tvaru je čalouněno odolnou látkou ve světle béžové barvě a harmonicky se kombinuje se světlou formou područek a nohou z masivního kaučukovníku v barvě světlého ořechu. Více
Křeslo PASTORE klasického tvaru je čalouněno odolnou látkou ve světle béžové barvě a harmonicky se kombinuje se světlou formou područek a nohou z masivního kaučukovníku v barvě světlého ořechu, výsledkem je kus nábytku s jednoduchým, ale originálním tvarem, který u návštěvníků vzbudí překvapení a potěšení. Čalouněné křeslo je nenahraditelným prvkem vybavení obývacího pokoje. Měkké opěradlo a sedák poskytují vynikající oporu zad a uvolnění těla po celém dni. Spolu s konferenčním stolkem vytvoří pohodlné místo k odpočinku. Čalouněné křeslo do obývacího pokoje PASTORE skvěle poslouží v klasických i vintage interiérech a přitom nám poskytne maximální pohodlí. Ideální do obývacího pokoje, kanceláře nebo čekárny.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka: 66 cm
- hloubka: 70 cm
- výška: 76 cm
- výška sedu: 47,5 cm

| Barva | béžová |
|---|---|
| Výška | 76 cm |
| Výška sedu | 47,5 cm |
| Hloubka sedu | 45 cm |
| Šířka sedu | 54 cm |
| Šířka | 66 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |
