SOFT 2 je křeslo upravené v modernistickém stylu. Skvěle se bude vyjímat v moderních interiérech, ale i v klasických prostorách, kterým dodá originální ráz. Více
SOFT 2 je křeslo upravené v modernistickém stylu. Skvěle se bude vyjímat v moderních interiérech, ale i v klasických prostorách, kterým dodá originální ráz. Křeslo s područkami je čalouněno jemnou a na dotek příjemnou světle šedou látkou, která interiér opticky mírně prosvětlí. Model SOFT 2 je umístěn na podnoži ve tvaru skluznice z černé práškově lakované oceli - je odolná proti mechanickému poškození a má nadprůměrnou stabilitu. Pohodlné křeslo vnese do prostoru obývacího pokoje závan novosti a svěžesti. Určeno pro svépomocnou montáž.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- šířka: 69 cm
- hloubka: 76 cm
- výška: 81 cm
- výška sedu: 46 cm

| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 81 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Hloubka sedu | 43 cm |
| Šířka sedu | 44 cm |
| Šířka | 69 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 76 cm |