Moderní křeslo TYRION je šedé křeslo čalouněné sametovou látkou. Křeslo čalouněné měkkou a na dotek příjemnou látkou bude ideálním řešením do okouzlujícího interiéru. Více
Moderní křeslo TYRION je šedé křeslo čalouněné sametovou látkou. Křeslo čalouněné měkkou a na dotek příjemnou látkou bude ideálním řešením do okouzlujícího interiéru, které nejen dokonale ladí s lesklými zařizovacími prvky, ale také zajistí komfort užívání. Základem křesla jsou černé kovové nohy, které mu dodávají stabilitu a trochu jemnosti. Křeslo TYRION je perfektním řešením do obývacího pokoje. Umožní vám vytvořit příjemný relaxační koutek a v kombinaci s pohovkou nebo konferenčním stolkem vytvoří vaše oblíbené místo pro trávení času s oblíbenou knihou nebo při sledování televize. Model TYRION je určen pro svépomocnou montáž.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- šířka: 75 cm
- hloubka: 86 cm
- výška: 91 cm
- výška sedu: 45 cm

| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 91 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 55 cm |
| Šířka sedu | 45 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 86 cm |


















