Loftové křeslo VOLKER je pohodlný kus nábytku, který je dokonalým řešením pro stylové a elegantní interiéry, které osloví i ty nejnáročnější uživatele. Více
Loftové křeslo VOLKER je pohodlný kus nábytku, který je dokonalým řešením pro stylové a elegantní interiéry, které osloví i ty nejnáročnější uživatele. Křeslo do obývacího pokoje je vyrobeno z kvalitní odolné látky v módní a elegantní šedé barvě a má stabilní základnu z černé práškově lakované oceli. Obývací křeslo VOLKER s pohodlným sedákem a měkkým opěrákem zpříjemní každý okamžik relaxace v obývacím pokoji. Křeslo Volker je kus nábytku, který vás láká příslibem pohodlného odpočinku. Jeho moderní a útulný design dokonale zapadne do každého moderního minimalistického interiéru. Dodáváno v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka: 75 cm
- hloubka: 88 cm
- výška: 85 cm
- výška sedu: 52 cm

| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 85 cm |
| Výška sedu | 52 cm |
| Hloubka sedu | 47 cm |
| Šířka sedu | 45 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 88 cm |





