Světle růžová pohovka AMORINITO XL krásně doplní okouzlující interiéry. Je ideální do obývacího pokoje se zlatým konferenčním stolkem, elegantní čekárny nebo i do moderní kanceláře. Více
Světle růžová pohovka AMORINITO XL krásně doplní okouzlující interiéry. Je ideální do obývacího pokoje se zlatým konferenčním stolkem, elegantní čekárny nebo i do moderní kanceláře. Pohovka AMORINITO je čalouněna světle růžovou sametovou látkou, která odráží světlo s výrazným třpytem a zároveň je neuvěřitelně měkká na dotek, což evokuje pocit luxusu a velmi příjemného pocitu. Pohovka stojí na chromovaných ocelových nohách zlaté barvy. Nosnost 200 kg. Montáž je velice jednoduchá - stačí připevnit nožičky.
Nosnost:
- 200 kg
Rozměry:
- šířka 127 cm
- šířka sedu 104 cm
- výška 77 cm
- výška sedu 45 cm
- hloubka 77 cm
- hloubka sedu 56 cm

| Barva | růžová |
|---|---|
| Výška | 77 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 56 cm |
| Šířka sedu | 104 cm |
| Šířka | 127 cm |
| Nosnost | 200 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 77 cm |







