Křeslo AGUSTIN 2 je pohodlné polohovací křeslo s výsuvnou podnožkou. Křeslo je čalouněno módní sametovou látkou v krásné béžové barvě, která ladí s okouzlujícími interiéry, ale nejen to. Více
Křeslo AGUSTIN 2 je pohodlné polohovací křeslo s výsuvnou podnožkou. Křeslo je čalouněno módní sametovou látkou v krásné béžové barvě, která ladí s okouzlujícími interiéry, ale nejen to. Může být dokonalým barevným akcentem v klasických interiérech, které postrádají výrazné barvy. Sametová látka je měkká a příjemná na dotek, krásně se leskne a podle směru chloupků může lehce měnit svůj odstín. Pohodlný sedák a vysoké opěradlo s ušima zajistí pohodlí při sezení. Polohovací křeslo je mimořádně praktický kus nábytku. Umožní vám plnohodnotnou relaxaci po náročném dni a umožní vám i odpolední šlofíky. Křeslo AGUSTIN 2 je vybaveno výsuvnou podnožkou a čalouněnými, měkkými područkami, které odlehčí vašim pažím. Klasický design nábytku a funkční systém rozkládání dělají z křesla s podnožkou nenahraditelný kus nábytku pro lidi, kteří si cení pohodlí a funkčnosti. Určeno pro svépomocnou montáž.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- šířka: 75 cm
- hloubka: 92 cm
- výška: 107 cm
- výška sedu: 45 cm

| Barva | béžová |
|---|---|
| Výška | 107 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 52 cm |
| Šířka sedu | 46 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 92 cm |

















