Židle K365 má prošívané opěradlo, které dodává kouzlo a sofistikovaný vzhled. Židle čalouněná látkou je perfektním řešením pro okouzlující obývací pokoj a jídelnu. Více
Židle K365 má prošívané opěradlo, které dodává kouzlo a sofistikovaný vzhled. Židle čalouněná látkou je perfektním řešením pro okouzlující obývací pokoj a jídelnu. Dobře poslouží i jako židlička do sofistikovaného kosmetického salonu nebo čekárny.
Židle K365 je pohodlná čalouněná židle, jejíž jemně zaoblené opěradlo umožňuje dostatečnou oporu zad a zajišťuje vysoký komfort při sezení u stolu. Židle je čalouněná sametovou látkou v módní modré barvě. Nohy židle jsou vyrobeny z oceli s černou práškovou barvou. Dodáváme v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- výška 90 cm
- výška sedu 46 cm
- šířka 52 cm
- hloubka 57 cm

| Barva | modrá |
|---|---|
| Výška | 90 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
| Hloubka sedu | 46 cm |
| Šířka sedu | 48 cm |
| Šířka | 52 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 57 cm |









