Rozkládací pohovka RIGATTO díky modernímu designu, nastavitelným opěrkám hlavy a širokým loketním opěrkám kombiuje vysokou estetiku s maximálním komfortem. Více
Rozkládací pohovka RIGATTO díky modernímu designu, nastavitelným opěrkám hlavy a širokým loketním opěrkám kombiuje vysokou estetiku s maximálním komfortem. Dokonale doplní interéry zařízené v moderním, minimalistickém, loftovém nebo okouzlujícím stylu a poslouží jako ústřední bod. Každá ze tří opěrek hlavy má samostatné nastavení sklonu v 5 polohách, což vám umožňuje přizpůsobit si ji Vašim individuálním potřebám. Díky snadnému mechanismu rozkládání nabízí rychlé řešení pro přespání hostů.
Je to ideální místo k odpočinku při čtení knihy, sledování filmu nebo jen k odpočinku po dlouhém dni. Pohovku je možno doplnit dalším nábytkem z kolekce RIGATTO, která spolu vytváří harmonický a stylový prostor, který vybízí k trávení času v něm.
Rozměry:
- výplň sedáku: pěna + vlnité pružiny
- celková šířka: 280 cm
- celková hloubka: 100 cm
- celková výška: 71 - 87 cm
- šířka sedadla 215 cm
- hloubka sedu 58 cm
- výška sedu 43 cm
- výška loketní opěrky 60 cm
- prostor pro spaní 215 x 126 cm
Pohovka RIGATTO byla navržena s ohledem na každodenní použití, včetně rodinné relaxace. Její zesílená konstrukce zaručuje odolnost a stabilitu. Pohovka je čalouněna látkou KRONOS, jedná se o látku sametovou a elegantní, s lehkým leskem.
Dodáváno v demontovaném stavu. Užijte si pohodlí každý den.
| Barva | béžová |
|---|---|
| Výška | 87 cm, 71 cm |
| Výška sedu | 43 cm |
| Hloubka sedu | 58 cm |
| Celková hloubka | 100 cm |
| Šířka sedu | 215 cm |
| Šířka | 280 cm |
| Spací plocha | 215 x 126 cm |
| Distributor | Adams Group Mariusz Adamski, Ligota 59b, 63-507 Kobyla Góra (recepcja@adamsgroup.pl) |



















