Židle K304 je čalouněná ekokůží ve dvou barvách a má nohy z chromové oceli ve zlaté barvě. Sedák křesla je čalouněný hnědou ekokůží, opěrák je v tmavě šedé barvě. Více
Židle K304 je čalouněná ekokůží ve dvou barvách a má nohy z chromové oceli ve zlaté barvě. Sedák křesla je čalouněný hnědou ekokůží, opěrák je v tmavě šedé barvě. Sedák je vyveden ve světlém lesku, opěrák pak v matu a jedinečnost křesílka podtrhuje bílé prošívání. Ekokůže se snadno udržuje v čistotě a působí velmi elegantně. Nohy z chromované oceli v ušlechtilém zlatě jsou tvrdé a odolné proti poškození. Židle K304 je perfektní židle do obývacího pokoje nebo jídelny, díky ní budeme moci pohodlně jíst každodenní jídla a trávit čas dlouhými rozhovory s blízkými, zlaté nohy se hodí do okouzlujících místností. Židle K304 je také elegantní a praktickou volbou do vnitřních veřejných prostor, jako jsou kavárny nebo restaurace. Dodáváno v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- výška 79 cm
- výška sedu 47 cm
- šířka 57 cm
- hloubka 53 cm

| Barva | hnědá, šedá |
|---|---|
| Výška | 79 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hloubka sedu | 39 cm |
| Šířka sedu | 35 cm |
| Šířka | 57 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 53 cm |














