Křesílko K516 je designový kus nábytku elegantního vzhledu, který jistě zaujme svým jedinečným designem. Křeslo je vyrobeno v nadčasové béžové barvě. Více
Křesílko K516 je designový kus nábytku elegantního vzhledu, který jistě zaujme svým jedinečným designem. Křeslo je vyrobeno v nadčasové béžové barvě a má jedinečné opěradlo z tkané látky, které poskytuje pohodlnou oporu sedící osobě. Pevná podnož z černě lakovaného kovu zaručuje stabilitu a odolnost nábytku. Židle K516 je ideální volbou pro lidi, kteří ve svém interiéru oceňují funkčnost a originální design. Bude perfektní jako designový akcent v obývacím pokoji nebo jídelně a dodá místnosti jedinečný charakter. Dodáváme v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- výška 79 cm
- výška sedu 49 cm
- šířka 57 cm
- hloubka 60 cm

| Barva | béžová |
|---|---|
| Výška | 79 cm |
| Výška sedu | 49 cm |
| Hloubka sedu | 47 cm |
| Šířka sedu | 47 cm |
| Šířka | 57 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 60 cm |














