Křesílko K410 je nabídka určená lidem, kteří hledají krásnou židli do jídelny a obývacího pokoje v elegantním, okouzlujícím stylu. Více
Křesílko K410 je nabídka určená lidem, kteří hledají krásnou židli do jídelny a obývacího pokoje v elegantním, okouzlujícím stylu. Prvkem, který přitahuje zvláštní pozornost, je originálně řešená sedací část připomínající skořepinu. Hluboké prošívání na opěradle vypadají jako samostatné segmenty, což umožňuje dosáhnout tohoto jedinečného skořepinového efektu. Opěradlo a sedák židle K410 jsou čalouněny jemnou a na dotek příjemnou sametovou látkou v krásné růžové barvě. Samet působí mimořádně elegantně a na slunci se nádherně leskne. Nohy židle jsou vyrobeny z oceli s černou práškovou barvou. Díky použití kovu si můžeme být jisti, že nohy jsou pevné, odolné a stabilní při používání. Dodáváme v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- výška 85 cm
- výška sedu 50 cm
- šířka 65 cm
- hloubka 62 cm

| Barva | růžová |
|---|---|
| Výška | 85 cm |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hloubka sedu | 47 cm |
| Šířka sedu | 49 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 62 cm |







