Křesílko K410 je perfektní jako pohodlné místo k sezení, ale také jako dekorace do jídelny nebo obývacího pokoje zařízené v elegantním glamour stylu. Více
Křesílko K410 je perfektní jako pohodlné místo k sezení, ale také jako dekorace do jídelny nebo obývacího pokoje zařízené v elegantním glamour stylu. Prezentovaná židle se vyznačuje zajímavým tvarem opěradla s hlubokým mušlovým prošíváním. Opěradlo i sedák židle jsou čalouněny tmavě zelenou sametovou látkou, která je ceněna pro svou mimořádnou měkkost a vizuální hodnoty. Samet je materiál, který je příjemný na dotek a na slunci se krásně leskne. Moderní křesílko K410 má pevné nohy z černé práškově lakované oceli. Díky použití kovu jsou nohy odolné a stabilní při používání. Dodáváme v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- výška 85 cm
- výška sedu 50 cm
- šířka 65 cm
- hloubka 62 cm

| Barva | zelená |
|---|---|
| Výška | 85 cm |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hloubka sedu | 47 cm |
| Šířka sedu | 49 cm |
| Šířka | 65 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 62 cm |





