Kancelářské křeslo OLAF je mimořádně elegantní produkt do kanceláře a pracovny. Otočné křeslo je vybaveno houpacím mechanismem TILT, zajišťujícím správné nastavení výšky křesla, aretaci ve zvolené poloze a volné houpání. Více
Kancelářské křeslo OLAF je mimořádně elegantní produkt do kanceláře a pracovny. Otočné křeslo je vybaveno houpacím mechanismem TILT, zajišťujícím správné nastavení výšky křesla, aretaci ve zvolené poloze a volné houpání. Sedák a opěrák jsou čalouněny látkou podobnou bavlně. Dvě područky poskytují oporu pro předloktí a poskytují úlevu při dlouhodobé práci. Otočná základna židle vybavená pěti plastovými kolečky umožňujícími volný pohyb židle.
Křeslo Olaf vytvořené pro potřeby budoucích zákazníků je moderní kancelářské křeslo, které potěší svým jednoduchým a přesto velmi elegantním vzhledem. Jeho vybavení umožňuje přizpůsobit jej individuálním očekáváním zákazníků.
Vlastnosti produktu
- elegantní křeslo do každé kanceláře,
- sedák a opěrák jsou vyrobeny z látky,
- TILT mechanismus,
- dvě pevné područky,
- pět plastových koleček,
- plastová základna,
- otočné sedadlo,
- dodáváno v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- šířka: 58 cm
- hloubka: 59 cm
- výška: 113 - 121 cm
- výška sedu: 45 - 52 cm

| Barva | černá, šedá |
|---|---|
| Výška | 113 cm, 121 cm |
| Výška sedu | 45 cm, 52 cm |
| Hloubka sedu | 47 cm |
| Šířka sedu | 47 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 59 cm |





