TORINO je fenomenální otočná židle. Mimořádně originální a vkusné zpracování na bázi ekokůže a černé síťoviny. Síťovaná zádová opěrka zabraňuje pocení a sedák z ekokůže je odolnější. V černé barvě jsou také dvě područky a základna židle. Více
TORINO je fenomenální otočná židle. Mimořádně originální a vkusné zpracování na bázi ekokůže a černé síťoviny. Síťovaná zádová opěrka zabraňuje pocení a sedák z ekokůže je odolnější. V černé barvě jsou také dvě područky a základna židle. Židle má také plastová kolečka, ideální pro měkké povrchy, tedy elastické a kobercové podlahy. Výrobek je také vybaven houpacím mechanismem TILT, zajišťujícím správné nastavení výšky židle, volné houpání a aretaci v pracovní poloze.
Správný produkt pro ty, kteří hledají jedinečný kancelářský nábytek. Potěší jednoduchým a zároveň velmi propracovaným designem. Klasické barvy vám umožní použít pracovní židli TORINO v každé kanceláři nebo pracovně.
Vlastnosti produktu
- materiál: ekokůže, síťovina,
- černá barva,
- TILT mechanismus,
- dvě područky,
- pět plastových koleček,
- černý základ,
- nastavení výšky,
- otočné sedadlo,
- originální vzhled,
- dodáváno v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 110 kg
Rozměry:
- šířka: 64 cm
- hloubka: 63 cm
- výška: 114 - 124 cm
- výška sedu: 46 - 56 cm

| Barva | černá |
|---|---|
| Výška | 114 cm, 124 cm |
| Výška sedu | 56 cm, 46 cm |
| Hloubka sedu | 52 cm |
| Šířka sedu | 53 cm |
| Šířka | 64 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 63 cm |




















