Otočné křeslo VALOR je minimalistický model s malými područkami, který se bude dobře vyjímat v obytných i kancelářských prostorách, umožní vám pohodlnou práci u stolu nebo odpočinek u počítače. Více
Otočné křeslo VALOR je minimalistický model s malými područkami, který se bude dobře vyjímat v obytných i kancelářských prostorách, umožní vám pohodlnou práci u stolu nebo odpočinek u počítače. Tvarovaný sedák je čalouněný měkkou látkou, která je odolná a má texturu příjemnou na dotek, což zaručuje dlouhodobé používání. Zádová opěrka je vyrobena ze síťoviny, která umožní vašim zádům volně dýchat – to se bude hodit zejména v teplejších dnech. Židle je také vybavena malou opěrkou hlavy z již dříve zmíněné síťoviny, která uživateli zaručí maximální pohodlí. Model VALOR má zabudovaný TILT mechanismus - lze nastavit výšku sedáku, zaaretovat opěradlo ve zvolené poloze a jemně houpat. Sedák je vyveden v černé barvě, zatímco přední část hlavové a zádové opěrky je k dispozici v šedé barvě.
Vlastnosti produktu
- sedák křesla čalouněný látkou,
- síťovaná opěrka zad a hlavy,
- TILT mechanismus,
- nastavitelná výška sedáku,
- možnost houpání,
- aretace opěradla ve svislé poloze,
- pohodlné područky,
- dodáváno v demontovaném stavu.
Nosnost:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 60 cm
- hĺbka: 66 cm
- výška: 115 - 125 cm
- výška sedu: 46 - 56 cm

| Barva | černá, šedá |
|---|---|
| Výška | 115 cm, 125 cm |
| Výška sedu | 56 cm, 46 cm |
| Hloubka sedu | 51 cm |
| Šířka sedu | 49 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 66 cm |




















