Zveme vás k objevování jedinečného křesla, které poskytuje bezkonkurenční pohodlí ve chvílích relaxace a odpočinku. Relaxačkní křeslo AMARO čalouněné látkou Vardo je kombinací elegance, stylu a pohodlí. Více
Zveme vás k objevování jedinečného křesla, které poskytuje bezkonkurenční pohodlí ve chvílích relaxace a odpočinku. Relaxačkní křeslo AMARO čalouněné látkou Vardo je kombinací elegance, stylu a pohodlí.
Látka Vardo s manšestrovou úpravou potěší svou měkkostí a potěšením na dotek, zvyšuje pohodlí při používání. Díky odolné konstrukci si křeslo zachová svůj dokonalý vzhled po mnoho let. Dřevěné nohy dodávají křeslu přirozený půvab a zaručují stabilní oporu. Díky tomu nábytek skvěle zapadne do moderních i klasičtějších interiérových aranžmá a dodává jim jedinečný charakter. Vyžaduje montáž.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka 70 cm
- hloubka 80 cm
- výška 97 cm
- výška sedu 45 cm

| Barva | hořčicová |
|---|---|
| Výška | 97 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hloubka sedu | 52 cm |
| Šířka sedu | 45 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 80 cm |









