CASTEL je křeslo v hořčicové barvě, které bude dobře fungovat v moderním obývacím pokoji. Světlý design svou barevností zapadne i do tlumených interiérů, kterým prospěje vizuální osvěžení a celkově atraktivnější. Více
CASTEL je křeslo v hořčicové barvě, které bude dobře fungovat v moderním obývacím pokoji. Světlý design svou barevností zapadne i do tlumených interiérů, kterým prospěje vizuální osvěžení a celkově atraktivnější. Tvarované křeslo s područkami se vyznačuje zaoblenými hranami, které zaručují pohodlné sezení. CASTEL zaujme svým prošívaným opěradlem, které zdůrazňuje měkkost látky použité k čalounění nábytku. Rám, který drží nabízené křeslo, se skládá z úzkých nohou z černé práškově lakované oceli. Vyžaduje montáž.
Nosnost:
- 120 kg
Rozměry:
- šířka: 71 cm
- hloubka: 79 cm
- výška: 97 cm
- výška sedu: 44 cm

| Barva | hořčicová |
|---|---|
| Výška | 97 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Hloubka sedu | 52 cm |
| Šířka sedu | 46 cm |
| Šířka | 71 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 79 cm |







