Moderní křeslo ATLANTIS je pohodlný kus nábytku do obývacího pokoje, který je dokonalým řešením pro stylové a elegantní interiéry, které osloví i ty nejnáročnější uživatele. Více
Moderní křeslo ATLANTIS je pohodlný kus nábytku do obývacího pokoje, který je dokonalým řešením pro stylové a elegantní interiéry, které osloví i ty nejnáročnější uživatele. Křeslo do obývacího pokoje je vyrobeno z kvalitní odolné látky v módní a elegantní šedé barvě a má čtyři nohy z černé práškově lakované oceli. Křeslo ATLANTIS s pohodlným sedákem a profilovaným opěradlem připomínajícím oblíbené područky zpříjemní každý okamžik relaxace v obývacím pokoji. Montáž je velice jednoduchá, stačí spojit sedák s nožičkami.
Nosnost:
- 100 kg
Rozměry:
- šířka: 77 cm
- hloubka: 80 cm
- výška: 106 cm
- výška sedu: 41 cm

| Barva | šedá |
|---|---|
| Výška | 106 cm |
| Výška sedu | 41 cm |
| Hloubka sedu | 60 cm |
| Šířka sedu | 54 cm |
| Šířka | 77 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 80 cm |








